Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Паскаль Востеландт: "Я СЛУЖУ ДІТЯМ..."

Протягом двох тижнів у Централізованій бібліотечній системі для дітей м. Львова працював художник-кераміст з Люксембурга Паскаль Востеландт (https://www.atelier-poterie-mobile-lux.com/galerie-photo). У відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки м. Львова та у Медіатеці «Мультиплекс» він провів 6 майстер-класів для 206 учасників (діти та їхні батьки), на яких усі опанували різноманітні техніки гончарного мистецтва.

Втомлені, проте, задоволені відвідувачі майстер-класів власноруч ліпили глечики та мисочки. А до кожного гончарного кола (їх було п’ять) утворилась черга. Розмальовувати вироби вирішили у патріотичних кольорах.

Вимащені глиною рученята, ніжки й носики,  такий вигляд мали діти, працюючи над головним арт-об’єктом – панно «Україна – Ельдорадо майбутнього». Створення панно почалося в Україні. Далі воно помандрує у різні куточки світу, де його будуть доповнювати інші діти, висловлюючи таким чином свою підтримку Україні.

Паскаль Востеландт підкорив дитячі серця своєю щирістю, доброзичливістю та професіоналізмом, і це не дивно, оскільки майстер працює з дітьми у Люксембурзі понад 30 років.

Дякуємо Паскалю Востеландту за позитивні емоції та нові знання.