Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Занурення у чудеса Італії

 

5 жовтня у дитячій бібліотеці №13 відбулася інтерактивна презентація книги Джеронімо Стілтона «Тисяча чудес. Відкриваємо Італію» у рамках видавничо-презентаційного проєкту «Україна – Італія: паралелі позитиву», що передбачає двостороннє видання й переклад книг українських та італійських письменників (за ініціативи Міністерства закордонних справ Італії, а також Італійського інституту культури в Україні).

Провів презентацію книги її головний герой, редактор газети «Гризун» – найвідомішого видання на Мишачому острові. Допоміг йому у цьому засновник видавництва «Ірбіс Комікси» Максим Войцеховський, який розповів історію створення серії видань про пригоди мишачої родини та занурив учасників у світ сучасних коміксів. Також присутні мали змогу поспілкуватися з директором Італійського інституту культури в Україні Едоардо Крізафуллі, який доповнив презентацію цікавими фактами про свою країну.

 Наприкінці події діти отримали від видавництва у подарунок  презентоване видання – книгу «Тисяча чудес. Відкриваємо Італію», кілька примірників якої також було передано у Централізовану бібліотечну систему для дітей м. Львова. Читачі матимуть нагоду дізнатися мету подорожі героїв, розгадати загадки, знайти таємні місця і пам’ятки усіх регіонів Італії та отримати незабутні враження.