Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце!

19 жовтня у всіх бібліотеках ЦБС стартував копійка-день «Заради перемоги!» (на підтримку благодійної ініціативи Національного банку України «Смілива гривня»).

Усі відвідувачі дитячих бібліотек мали нагоду дізнатись багато цікавого про гроші, донати та банки.

Фінансова головоломка «Формула грошей» виявилась справжньою пізнавальною забавкою для читачів бібліотеки № 21, а бліц-тест «Гроші: як витрачати з розумом» став у пригоді читачам бібліотеки № 10 наочно продемонструвавши прогалини у їхніх знаннях.

Заповнити «лакуни» фінансової грамотності читачам Центральної дитячої бібліотеки допомогла бізнес-консультація «Як правильно розпоряджатися грошима» (за книгою Б. Шефера «Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей»), а читачам бібліотеки № 11 –прем'єрне знайомство з книгою Джейн Бінгем, Голлі Бейсі «Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти». Інтерактивний гаманець «Буде копійочка –буде і гривня!» (за книгою Олени Конечної «Копійчині мандри») зібрав чималу аудиторію у бібліотеці № 36.

Центральними заходами копійко-дня стали знайомства з представниками різних фінансових установ, колекціонерами-нумізматами та істориками-краєзнавцями.

Так, у бібліотеці № 42 (за участіпредставника АТ «Ощадбанк») відбулась мотиваційна зустріч «"Смілива гривня": з бібліотеки – на фронт», у бібліотеці № 27 – зустріч-спонука «І копійка перемогу наближає...» (за участі представника Благодійного фонду «Із янголом на плечі»), а у бібліотеці № 3 – практична настанова «Гроші шанувати – достаток й впевненість мати!» (за участі економіста Людмили Саловської).

Зустрічі з нумізматами зібрали справжніх поціновувачів та колекціонерів у бібліотеці № 22 (відкриття-здивування «Копійочки за сотні, тисячі та сотні тисяч гривень». За участі письменника, філателіста та нумізмата Василя Прухницького) та у бібліотеці № 26 (презентація приватної колекції Віталія Котлярова «Пам'ятні монети України»).

Не залишились байдужими до теми колекціонування і читачі бібліотеки № 9 під час нумізмат-дослідження «Четвертий бік монети», а читачі бібліотеки № 36 поринули у фінансову історію Львова разом з відомим краєзнавцем п. Петром Радковцем.

Головною подією Копійко-дня стала доброчинна акція «Копійочку збираємо – ЗСУ допомагаємо!», що тривала у дитячих бібліотеках Львова близько двох тижнів.

Під час акції читачі дитячих бібліотек назбирали чимало кілограмів монет та «конвертували» їх у допомогу для захисників України, зробивши, таким чином, свій маленький внесок у «скарбничку» нашої ПЕРЕМОГИ!

Результат доброчинної акції – 16 809 гривень, які юні патріоти власноруч віднесли в банк.